Pozycjonowanie strony www przez kanał YouTube

Pozycjonowanie strony www przez kanał YouTube

Posiadamy pewne kanały społecznościowe, natomiast pewne z nich cieszą się znamienitą popularnością. Warto wspomnieć, że w kwestii wideo 1 miejsce zajmuje kanał YouTube. Zapewne wiele już o nim słyszeliśmy. Dzięki niemu oglądaliśmy przeróżne filmy na różne tematy. Możliwe, że czasami wpisywaliśmy do wyszukiwarki Google pewne zapytanie, a jako wynik wyszukiwania pojawił się filmik YouTube z ciekawa treścią.

Często w takie wyniki wyszukiwania klikamy i przez to przyczyniamy się do promocji pewnego kanału YT. A czy nie warto, abyśmy i my go posiadali? Okazuje się, że w dużej mierze może on przyczynić się do pozycjonowania Twojej strony firmowej, bloga czy sklepu internetowego. W jaki sposób? Więcej o tym ukazuje Kurs seo online “Ogarnij Pozycjonowanie”. A kilka wskazówek poniżej!

Promocja filmów na stronie www

Promocję filmów na stronie www przedstawia pozycjonowanie kurs

Na kanale YouTube masz możliwość przedstawienia filmów, które w ciekawy sposób przedstawiają Twoje produkty, usługi, a zarazem zespół danej firmy. Następnie ukazujesz je użytkownikom, którzy wchodzą na Twoją stronę.

A oni oglądając taki filmik są w stanie jeszcze szybciej przekonać się do Twojej oferty i chętnie się z Tobą skontaktować. Bez takiego filmu czysta teoria na stronie okazuje się dla nich mało wystarczająca.

Pozycjonowanie przez linki w opisie filmów YT

Pozycjonowanie przez linki w opisie filmów YouTube ukazuje Kurs SEO online

Przy dodawaniu nowych filmów na kanał YouTube masz możliwość wprowadzenia jego tytułu, a zarazem opisu. To właśnie w opisie przedstawiasz najważniejsze informacje na temat danego filmu, opisujesz go w kilku słowach. Ale to nie wszystko. Właśnie tutaj masz możliwość przedstawienia linku do swojej strony www.

Im więcej takich linków pojawi się na kanale YT, tym Google będzie bardziej pozytywnie oceniała Twoją stronę www. Dobrze więc, abyś postarał się o coś takiego.

Tworzenie filmów na YouTube

Tworzenie filmów na YouTube ukazuje Kurs SEO

Nie musisz mieć doświadczenia jako kamerzysta, aby zacząć tworzyć ciekawe filmy na YT. Wystarczy smartfon. Później możesz zaopatrzyć się w lepszą kamerę zewnętrzną usb oraz mikrofon usb. Na tej podstawie jesteś w stanie tworzyć jeszcze ciekawsze filmy, na których to jakość obrazu i dźwięku okazuje się o wiele wyższa. Na pewno widzowie będą mogli to docenić.

Z czasem zdobywasz nowych subskrybentów i oni starają się utrzymywać z tobą bliskie relacje. Możliwe, że właśnie im z czasem będziesz mógł zaproponować swoją ofertę, pewien produkt czy usługę. I oni mając już do Ciebie zaufanie, zdecydują się na jego zakup.

Gdybyś chciał wiedzieć więcej o tym, jak pozycjonować swoje strony www to zapraszam na Pozycjonowanie Kurs! Zapisz się już teraz!

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *